Kirjaudu jäsensivuille
Kirjaudu
Omakotiyhdistykset ja piirit
Liity jäseneksi

Suuret edut pieneen hintaan!
Liity jäseneksi nyt. Jäsenmaksu vaihtelee yhdistyksittäin, suositusjäsenmaksu on vain 30 € vuodessa.

Liity nyt

Jäsenkirje 4/2017

HYVÄ JÄSEN!
Oheisessa jäsenkirjeessä ajankohtaista asiaa Omakotiliiton jäsenyhdistysten jäsenille. Lue jäsenkirje tästä (pdf).

 

Aiemmat jäsenkirjeet >

 

Piirien puheenjohtajat

 

  HELSINGIN PIIRI  
  Osmo Turunen
 osmo.turunen(a)omakotiliitto.fi
   
  UUDENMAAN PIIRI  
  Lasse Laaksonen
 laaksonen.lasse(a)gmail.com
   
  VARSINAIS-SUOMEN PIIRI  
  Harri Nurmi harri.nurmi(a)saunalahti.fi
   
  SATAKUNNAN PIIRI  
  Jukka Heinonen jukka.heinonen(a)omakotiliitto.fi
   
  HÄMEEN PIIRI  
  Ella Koskela ella.koskela(a)kolumbus.fi
   
  KESKI-SUOMEN PIIRI  
  Risto Korhonen
 risto.korhonen(a)elisanet.fi
   
  KYMEN PIIRI  
  Ritva-Liisa Haikonen
 ritva-liisa.haikonen(a)edukouvola.fi
   
  MIKKELIN PIIRI  
  Niilo Hämäläinen hamalainen.niilo(a)gmail.com
   
  POHJOIS-SAVON PIIRI  
  Matti Notko
 mnotko3(a)gmail.com
   
  POHJOIS-KARJALAN PIIRI  
  Aki Ikonen
 ikonen.at(a)gmail.com
   
  POHJANMAAN PIIRI  
  Markku Kariluoma markku.kariluoma(a)japo.fi
   
  OULUN PIIRI  
  Jarmo Kiuru
 jarmo.kiuru(a)omakotiliitto.fi
   
  LAPIN PIIRI  
  Jorma Hovi jorma.hovi(a)saunalahti.fi
 
 VAPAA-AJAN ASUKKAIDEN  PIIRI - VAPAA-AJAN ASUKKAIDEN LIITTO RY
  Pentti Heikkurinen pentti.heikkurinen(a)vaal.fi